O nas

Każdego dnia setki osób szukają w internecie profesjonalnego wsparcia w tematyce pisania róznego rodzaju pism procesowych i urzędowych, które niejednokrotnie pomagają rozwiązać liczne problemy i wyezgekwować korzystne decyzje administracyjne.

Niestety bardzo często znalezienie firmy lub osoby z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem wymaga wielogodzinnych poszukiwań, co może stanowić spory problem w sprawach niecierpiących zwłoki. Starając się zaadresować te i inne problemy osób które poszukują wsparcia, postanowiliśmy stworzyć przyjazny serwis z obszerną bazą ogłoszeń pomocy w pisaniu wszelakich pism, podań, odwołań czy reklamacji.

Dzięki portalowi napiszepismo.pl, wyszukanie ogłoszeń pomocy staje się szybkie i wygodne. Każda oferta, publikowana na ramach naszego serwisu przechodzi proces weryfikacji pod kątem merytoryczności, dzięki czemu nasza baza zawiera jedynie ogłoszenia zgodne z tematyką serwisu. Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie naszych użytkowników, starając się, aby serwis był jak najbardziej dopasowany do ich potrzeb.