Pomoc

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj rozwiązania swojego problemu - skontaktuj się z nami.

1. Czym charakteryzują się ogłoszenia Premium?

Ogłoszenia premium umożliwiają promowanie Twojej oferty w sposób umożliwiający dotarcie do jak największego grona klientów. Każde ogłoszenie tego typu, jest wyróżnione dobrze widoczną etykietą PREMIUM podkreślającą jego charakter. Dzięki wyświetlaniu w trybie rotacyjnym na samej górze strony głownej oraz bazy ogłoszeń naszego serwisu, notują one kilkuktornie większą ilość wyświetleń a co za tym idzie większą ilość zapytań przesyłanych od klientów w porównaniu do innych typów ogłoszeń. Ponadto strona ogłoszenia premium nie zawiera dodatkowych materiałów reklamowych oraz listy podobnych ogłoszeń.

Po wygaśnięciu ogłoszenia premium, otrzymasz stosowną informację na swoją skrzynkę mailową z możliwością przedłużenia daty jego ważności.

2. Na czym polega wyróżnienie ogłoszenia?

Ogłoszenia wyróżnione otrzymują mocny akcent kolorystyczny z grubym obramowaniem wokół karty oferty, przez co lepiej przyciągają wzrok klientów.

4. Dodałem ogłoszenie, ale w dalszym ciągu nie widzę go w serwisie

Każde ogłoszenie przed ukazaniem się na ramach serwisu przechodzi proces weryfikacji, który zazwyczaj trwa do kilku godzin, aczkolwiek w szczególnych przypadkach może on ulec wydłużeniu. Jeżeli po upływie 24-48 godzin Twoje ogłoszenie w dalszym ciągu nie zostało opublikowane, może to oznaczać, że zostało ono odrzucone np. ze względu na tematykę nie pasującą do charakteru serwisu.

5. Jak długo moje ogłoszenie będzie widoczne na ramach serwisu?

Ogłoszenia publikowane są bezterminowo, jednakże w ramach utrzymania porządku starsze lub powtarzające się oferty mogą być cyklicznie usuwane.

6. Czy mogę edytować swoje ogłoszenia?

Ogłoszenie po opublikowaniu nie może być edytowane. Jeżeli chcesz zmienić treść swojej oferty, zalecamy jej usunięcie, a następnie ponowne dodanie poprzez formularz.

7. Czy mogę usunąć swoje ogłoszenie?

Tak. Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość z prośbą o usunięcie oferty podając w niej identyfikator (ID) ogłoszenia. Pamiętaj, że wiadomość musi zostać wysłana z adresu e-mail, podanego w ofercie.