Powrót do bazy ogłoszeń

Pisanie pism sądowych, urzędowych, prywatnych itd.

  • Zuzanna
  • 2102

Dzień dobry!
Oferuję pisanie pism sądowych, urzędowych, prywatnych. Ponadto, zajmuję się także przygotowywaniem różnego rodzaju pism skierowanych do wszelkich osób oraz instytucji (np. ZUS, Urząd Skarbowy, banki, agencje ubezpieczeniowe itp.)
Jestem studentką VI semestru prawa. Ponadto, od czterech lat jestem zatrudniona w jednej z kancelarii prawniczych, gdzie zdobywam niezbędne doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy prawnika. Podczas studiów, odbyłam również szereg praktyk zawodowych w różnych instytucjach. Do kręgu moich zainteresowań należy między innymi prawo rodzinne, karne, spadkowe oraz prawo zobowiązań.
Z uwagi na mój status studenta, cena oferowanych przeze mnie usług jest niższa niż w przypadku kancelarii prawnych, co nie idzie w parze z mniej profesjonalnym podejściem do pracy, czy gorszą jakością wykonania.
Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej!

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Biuro prawne - pisma sądowe i urzędowe

  • BIURO PRAWNE

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w postaci pisania pism sądowych i urzędowych, a także innych podań i dokumentów formalnych. Działamy na rynku od ponad 8 lat. Specjalizujemy się praktycznie we wszystkich...

Szczegóły ogłoszenia

Sporządzanie pism m.in. sądowych, urzędniczych, prywatnych.

  • Zuzanna

Dzień dobry, Oferuję przygotowanie pism sądowych, urzędowych, prywatnych. Ponadto, zajmuję się także przygotowywaniem różnego rodzaju pism skierowanych do wszelkich osób oraz instytucji (np. ZUS, Urząd...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu pism urzędowych

  • Małgorzata

Posiadam 22 letnie doświadczeniezawodowe w pisaniu pism urzędowych,administracyjnych, podań,wniosków , irp. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia