Powrót do bazy ogłoszeń

Pomoc w pisaniu pism procesowych i urzędowych Autor zapytania

  • Hanna
  • 2725

Jako absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i tym samym magister prawa z okolic Szczecina za niewielką opłatą udzielę pomocy w sporządzaniu wniosków, podań, reklamacji konsumenckich, pism urzędowych i procesowych, a także podejmę odpowiedzi na korespondencję z sądu, urzędu, od komornika czy strony postępowania. Pisma sporządzane są w imieniu klienta. Posiadam doświadczenie w redagowaniu pism procesowych zarówno w postępowaniach cywilnych, karnych jak i egzekucyjnych.
Ze swojej strony zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalizm w zakresie powierzonych mi obowiązków a pracę nad każdym pismem poprzedzam wnikliwą analizą problematyki sprawy.
Koszt wniosku lub pisma ustalany jest indywidualnie w zależności od rodzaju pisma.
Zapraszam do współpracy.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomoc przy pisaniu pism procesowych, urzędowych

  • Asia

Dzień dobry, oferuję Państwu pomoc w sporządzaniu pism procesowych z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz wszelkich pism urzędowych. Zapraszam do kontaktu :) Szybka realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pisma procesowe, urzędowe i prywatne

  • Łukasz

Absolwent prawa oferuje pomoc w przygotowaniu dowolnego pisma procesowego, urzędowego czy prywatnego. Moja oferta obejmuje: 1) Pisma sądowe, pozwy, apelacje 2) Pisma do urzędów administracji 3) Pisma do urzędów...

Szczegóły ogłoszenia

Wnioski, pisma procesowe, pisma urzędowe

  • Marcin

Jestem prawnikiem z dużym doświadczeniem w sporządzaniu wszelkiego rodzaju wniosków, pism urzędowych, pism procesowych. Ukończyłem studia prawnicze w 2017 r. i posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy...

Szczegóły ogłoszenia