Powrót do bazy ogłoszeń

Pomoc w tworzeniu i obsłudze dokumentów, komunikacji z urzędami.

  • Paweł
  • 2192

Oferuję wsparcie w zakresie redagowania bądź wypełniania wszelkich pism i druków koniecznych lub wymaganych w zakresie egzekwowania własnych interesów przed dowolną instytucją państwową lub prywatną.
Pomogę również w przygotowaniu i złożeniu wniosku, także elektronicznie, w przypadku ubiegania się o świadczenia takie jak m.in:
Dodatek osłonowy
Świadczenia rodzinne
Rodzina 500+
Dobry Start 300+
i wiele innych.
W przypadku nękania ze strony firm windykacyjnych próbujących, bardzo często, wyegzekwować przedawniony dług mogę podjąć się analizy sprawy i pomóc w zakresie obrony przed tego typu nieuczciwymi praktykami.
Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Wyślij zapytanie do autora

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Podobne ogłoszenia

Pomoc w pisaniu pism i podań urzędowych

  • Weronika

Służę pomocą w pisaniu dowolnych pism i podań urzędowych. Od ponad 11 lat jestem pracownikiem administracji samorządowej. Z chęcią przygotuję rozmaite wnioski i odwołania w postępowaniu administracyjnym....

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc przy pisaniu pism procesowych, urzędowych

  • Asia

Dzień dobry, oferuję Państwu pomoc w sporządzaniu pism procesowych z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz wszelkich pism urzędowych. Zapraszam do kontaktu :) Szybka realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Napiszę pisma i podania (sądowe, urzędowe, inne)

  • Pisma i podania

Napiszę wszelakie pisma i podania sądowe, urzędowe i inne. Pomogę w skutecznej korespondencji między osobami prywatymi i firmami. Pomogę przygotować rozmaite umowy, reklamacje i dokumenty. Oferuję tworzenie: -...

Szczegóły ogłoszenia